Konya Haber

http://www.konyahaber.com.tr/index.pl?news_id=4325
E-Posta: mehmetalitekin34@hotmail.com
Salı, 27 Kasım 2018 - (01:01)

Kaşıkçı Cinayetinde Yeni Gelişme

Yalova'nın Termal ilçesine bağlı Samanlı köyündeki bir villada, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin polislerce arama başlatıldı. Arama yapılan ilk villanın bahçesindeki kuyu, incelemeye alındı, bahçeye itfaiye aracı getirtildi.

Yalova'nın Termal ilçesine bağlı Samanlı köyündeki bir villada Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin güvenlik ekiplerince arama çalışması başlatıldı.

Yol kenarında geniş bahçesi bulunan iki katlı villaya gelen polis ve jandarma ekipleri, geniş güvenlik önlemi aldı.

Olay yeri incelemenin de arasında bulunduğu ekipler, dedektör köpeklerin de katılımıyla aramaya villanın içerisinden başladı

BİTİŞİK VİLLAYA SIÇRADI

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin Yalova'da bir villada sürdürülen arama çalışması genişletilerek bitişikteki villa da aranmaya başlandı

VALİ EROL'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Yalova Valisi Muammer Erol, villadaki aramaya ilişkin yaptığı açıklamada, "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Samanlı köyünde bir Arap iş adamına ait olduğu öğrenilen villada arama yapılmaktadır. Aramanın mahiyeti ve sonuçları hakkında gereken açıklama İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılacaktır" dedi.

Villanın girişinde önlem alındığı görülürken, güvenlik güçleri, bölgeye kimseyi yaklaştırmıyor.

BAHÇE'DEKİ KUYU İNCELEMEYE ALINDI

Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin Yalova'da arama yapılan ilk villanın bahçesindeki kuyu incelemeye alındı, bahçeye itfaiye aracı getirtildi.