Konya Haber

http://www.konyahaber.com.tr/index.pl?news_id=2965
E-Posta: mehmetalitekin34@hotmail.com
Pazartesi, 30 Kasım 2015 - (23:16)

24 Kasım Öğretmenler Günü Şehit Ailesini Ziyaret Ettik

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Meram Gödene Toki Ortaokulu, Meram Kozağaç Spor Kulübü ve 1074 Konya Spor Kulübü olarak, Şehit Öğretmen Hüseyin YAVUZ’un baba ocağını ziyaret ettik.

Okul Müdürümüz Sayın Harun AVCU ve Antrenörümüz Sayın Halil KARAÇOR ve nezaretinde sporcularımız ile yaptığımız ziyarette, duygusal anlar yaşandı. Şehit ailesi bizleri buruk bir sevinle karşıladı kısacası “hüzünle sevinci katık ettik” sporcularımız ve öğrencilerimize vefayı teorik olarak anlatmaktansa, uygulamalı olarak yaşatmayı ve şehitlerimizin ailelerini bir nebze olsun mutlu etmeyi amaçladık.

Ayrıca telefon ile Mersin Tarsusu Yenice Köyünden Şehit Öğretmen Buminhan TEMİZKAN’nın da annesini arayıp öğretmenler gününü uzaktan da olsa tebrik ettik. Onunla da ağlaştık. Değerli dostlarım insanız unuturuz ama hatırladığımızda, kesinlikle arayıp hâl hatır sormaya devam edeceğiz. Allah nasip ederse sporcularımla Mersin Tarsus’un Yenice Köyünden, Şehit Öğretmen Buminhan TEMİZKAN’ı ziyaret edeceğim ahdim olsun.

Bu vesile ile tüm ahirete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anarken, tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü tebrik ediyorum.