Anamenü
  Konya
  İlçeler
  Firmalarımız
  Röportaj
  Eğitim
  Kültür Sanat
  Güncel
  Politika
  Ekonomi
  Dünya
  Tarih ve İnsan
  Gezi
  Spor
  Duyurular
  Okur Köşesi
  Künye
  İletişim
 News Arama

Gelişmiş Arama
 Anket
Sitemizin tasarımını nasıl buluyorsunuz?
Çok güzel
İdare eder
Kötü olmuş

Sonuçlar
 MB Döviz Kuru
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :

 
Korono terbiyesi
Cuma, 27 Mart 2020 - (02:24)
Mehmet Ali Tekin

Bir iki aydır, Corona (Korona) virüsü ile yatıp kalkıyoruz. İdlip’te meydana gelen olaylar ve Rusya ile imzalanan anlaşma, corona gündemini kısmen ikinciliğe indirse de, önümüzdeki günler ve aylarda da, tüm gündemimiz Corona olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Küresel güçler yeni bir oyun kurdular. Corona virüsü ile bir Manipülasyon yapmaya başladılar. Yani bir ALGI OPERASYONU yapılıyor.

Bu güçlerden bir kanat, ülkemizde 28 Şubat Post Modern Askeri Darbesini gerçekleştirdi. Ülkemizde bulunan medya ve sivil toplum kuruluşlarını devreye alıp, Refahyol iktidarına karşı mücadele bayrağını açtırdı.

Merkez medya ve televizyonlar Fadime Şahin, Ali Kalkancı, Müslüm Gündüz, üzerinden; bütün bir toplum, KİRLİ HABERLERLE ikna edildi. Sincan’da düzenlenen bir Kudüs programı üzerinden, TANKLAR YÜRÜTÜLDÜ.

TİSK (Türkiye İşverenler Sendikası Konfederasyonu) Başkanı Refik Baydur,

TESK (Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu) Başkanı Derviş Günday, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı Fuat Miras,

TÜRK-İŞ (Türkiye İşçi Sendikaları (Konfederasyonu) Bayram Meral,

DİSK (Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu) Başkanı Rıdvan Budak, tarafından oluşturulan Beşli Çete de, darbecilere önemli destekler verdi.

Bütün bu güçler, dört bir hükümete saldırdı. Refah Yol hükümetinin yıkılmasının zemini hazırlandı ve birkaç ay içerisinde, Erbakan Hükümeti devrildi.

Küresel güçler ve piyonlarının oyunları bitmez, ta ki siz onların istediği noktaya gelene kadar. Onların isteklerini yerine getiren politikaları izlemeyen hükümetler, her zaman hedeflerinde olacaktır.

Erdoğan da 2010’lu yıllardan sonra, bu güçlerin hedef tahtasına oturtuldu. Erdoğan’ı indirmek için ilk hamle olarak GEZİCİLER ileri sürüldü

Şimdilerde de Corona virüsü haberleri, MANİPÜLE edilerek; Çin ve Asya’da yükselmekte olan ekonomilere, DARBE VURULDU.

Corono Virüsü ile ilgili olarak koparılan fırtına neticesinde, Çin’de fabrikaların neredeyse tamamı çalışmasını durdurdu. Fabrikaların sadece % 10 çalışıyor. Çalışanlar da % 10 üretim kapasitesiyle üretim yapıyorlar. Çin, şu anda büyük bir hapishaneye dönüşmüş vaziyette.

Çin’in başına gelen bu belâ, acaba Doğu Türkistanlı kardeşlerimize uyguladığı politika nedeniyle; Rabbimizin bir ikazıyla mı karşı karşıya, diye düşünmeden de edemiyorum.

Gelelim algı operasyonuna. Canan Karatay 22 Şubat 2020 günü akşamı CNN Türk televizyonunda şöyle diyordu:

“Corono virüsü yeni bir şey değil. Şimdiye kadar 6 tane Corona virüsü var, yedincisi Corona19 oldu. Senelerden beri, biz bununla birlikte yaşıyoruz. Bunu panik olarak ortaya yayıyorlar. Bu kadar kişi öldü falan diye panik olarak yayıyorlar. Amerika’nın Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi var CDC. Bu kuruluş her ay rapor çıkartır. Son yayınlanan raporuna göre: 18 Ocak 2020 tarihine kadar Amerika’da 15 milyon kişi grip hastalığına yakalanmış.

Siz Dünyada etkilenen kaç kişi dediniz?

-Etkilenen 78 bin dedim.

Eksik ve yalan tamam mı? Amerika’da 15 Milyon kişi gripten etkilenmiş, bunun 140.000’i hastaneye yatmış. Benim raporum değil, CDC’nin raporu diyor bunu. 18 Ocak 2020 tarihine kadar, bunun 8.200 kişisi vefat etmiş. Niye bunlar söylenmiyor da, Corona söyleniyor?

Bu yazıyı yazarken (10.03.2020 saat 15.30) son açıklamalara göre, dünya genelinde Kovid-19 taşıdığı belirlenen ülke sayısı 100’ü aştı. Belirlenen vaka sayısı 114.500’ü geçti. Bunların 80.756 Çin, 9.172 İtalya, 8.161 İran, 7.513 Güney Kore başlarda yer alıyor. Ölen insan sayıları ise: Çin: 3140, İtalya: 463, İran: 291, Güney Kore: 54

Aynı saatlerde Dünya genelinde 2020 Ocak ayı başından bu güne ölenlerin sayısı: 11 Milyon 219.876, sadece bu gün ölenleri sayısı ise 102.593

Bu rakamların yanında, Coronadan ölenlerin esamesi bile okunmaması gerekirken; bunca gürültü neden koparılıyor acaba?

Sağlık Bakanımız ve Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu’nun ERKEN ALDIĞI tedbirler vesilesiyle, şimdilik ülkemize sıçramadı Elhamdülillah.

İtalya’nın büyük bir bölümü karantinaya alındı, Çin hakeza, İran’da şehirlerarası yolculuklar yasaklandı. Dünya da panik havası varken, ABD’de neden bir panik havası yaşanmıyor veya yansıtılmıyor.

Büyük Şeytan Amerika ve Küresel Güçler; Çin ve bazı ülkeleri hizaya getirmeye mi çalışıyor, ne dersiniz?

[ Arşivle! ] [ Yazdır! ] [ Postala! ]

 

Yorum Ekle! Bulunan yorum sayısı: 0
Bu yazıya ilişkin yorum bulunamadı!
Yorum yazmak için tıklayın!

'Mehmet Ali Tekin'in Son 10 Yazısı
   Küresel Vahşiler Tepişiyor
   Irkçı Yaklaşım Hortluyor mu?
   Korona'dan Önce Korona'dan Sonra
   Siz Gerçekten Haddi Aştınız!
   Süt Tozu'nun KDV'si Çocuk Felci
   O Günler Unutulur mu?
   Plevne Kahramanı Gazi Osmanpaşa
   Geç Gelen Adalet En Büyük Haksızlıktır
   Virüsler Bitmez
   Ali Şükrü Bey'in Şehadeti
   Abdullah Fevzi Efendi

Yazarlar
Mahmut Toptaş
Müslüman İtalyan Kızın Hatırlattıkları
Mehmet Ali Tekin
Küresel Vahşiler Tepişiyor
Recep Öğütçü
Teşekkürü Hak Edenler
Alıntılar
Selehaddin E Çakırgil
İnqılabçıların da Basîreti Bağlanabilir..
Senai Demirci
Namazı ''satan'' Alışveriş Merkezleri
Haşmet Babaoğlu
Kemal Anadol ve geçmişi!
Selehattin Duman
İşin kolayına kaçacaksan bir Atatürk hikâyesi bul..

sitede
internet'te