Tüm Kitaplar - Türkiye
Tüm Kitaplar - Türkiye'nin Dev Kitap Sitesi
 Anamenü
  Konya
  İlçeler
  Firmalarımız
  Röportaj
  Eğitim
  Kültür Sanat
  Güncel
  Politika
  Ekonomi
  Dünya
  Tarih ve İnsan
  Gezi
  Spor
  Duyurular
  Okur Köşesi
  Künye
  İletişim
 News Arama

Gelişmiş Arama
 Anket
Sitemizin tasarımını nasıl buluyorsunuz?
Çok güzel
İdare eder
Kötü olmuş

Sonuçlar
 MB Döviz Kuru
Dolar Alış : 2.1605
Dolar Satış : 2.1644
Euro Alış : 2.8381
Euro Satış : 2.8433

 

Hoca Bize Dua Ediyor

Darbecilikle suçlanan polisler hakkındaki dosya için, ifade veren gizli tanık Fatih, 25 Aralık'ı anlattı: Hocaefendi, bu soruşturmayı yürütenlere, dua ediyor.' şeklinde ...

İşte Köşk'ün A takımı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık dönemindeki ekibini, Çankaya Köşkü'ne taşıyor. Erdoğan ile uzun süre çalışan ekibin, Köşk'teki görevleri belli oldu. First Lady Emine Erdoğan ise Köşk'te artık yeni bir ekiple çalışacak.
Başbakan'ı Dinlediler
33 polisin gözaltına alınması üzerine, açıklama yapan İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu, 'Hükümeti yıkmaya çalıştıkları, casusluk yaptıklarının tespit edilmesi üzerine, soruşturma başlatılmıştır.' dedi.
Darbeden Alındılar!
İstanbul Emniyeti'nin paralel yapıya yönelik 17 ilde eş zamanlı düzenlediği 4. dalga operasyonunda, 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmak, resmi belgede sahtecilik ve casusluk' suçlamasıyla; aralarında Mali Şubeden Sorumlu eski Emniyet Müdürü Yakup Saygılı'nın da bulunduğu, 14'ü ...
Bakan Elvan'dan İstanbullulara Müjde!
Yeni dönemde otoyollara ağırlık verileceğini söyleyen Lütfi Elvan, İstanbul trafiğini rahatlatacak önemli projelerden bahsetti.
Paralel Yapının İHL Rahatsızlığı
Paralel devlet yapılanması İmam Hatip Okulları’nın yakaladığı ivmeden rahatsız oldu. Paralel devlet yapılanmasının medyası da, tıpkı laikçi medyada olduğu gibi, günlerdir imam hatip okullarından duydukları rahatsızlığı sayfalarına taşırken, köşe yazarları ise imam hatiplerin eğitimin içini ...
Zekeriya Öz'ün 'Otelcilik' Baskınını Anlattı
17 Aralık darbe girişiminde gözaltına alınan Fatih Belediye Başkanı Demir, savcı Zekeriya Öz'ün usulsüz taleplerini yerine getirmediği için, makamını bastığını söyledi. Öz'ün iş takibini yaptığı işadamıyla, belediye personeline, usulsüz talimatlar verdiğini kaydetti.
Fitne Lobisinin İHL Korkusu
AK Parti iktidarıyla beraber, önlerindeki engelleri bir bir kaldırılan İmam Hatip okullarına olan ilginin ve talebin giderek artmasını hazmedemeyen malum medya; şimdi de ‘laik eğitim elden gidiyor’ yaygarası çıkarıp, milletin zihnini bulandırmaya çalışıyor.
3 Milyon Öğrenci Kur’an Öğrendi
28 Şubatçıların Kur’an öğrenimine getirdiği yaş sınırlamasının, 2011 yılında kaldırılmasının ardından, Kur’an Kursları daha da şenlendi. Bu özgürlük rakamlara da yansıdı. Diyanet’in bu yılki yaz Kur’an Kurslarına, tam 3 milyon 148 bin 793 öğrenci katıldı. Kurslara en yoğun ilgi, İstanbul’da oldu.
''Osmanlı Devleti'nin yeniden doğuşu''
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın göreve başlaması ve Ahmet Davutoğlu'nun Başbakanlık görevine getirilmesi, İran basınında geniş yer aldı.
Bakan Çavuşoğlu'nun Babası Ağladı
Mevlüt Çavuşoğlu'nun Dışişleri Bakanlığı'na getirilmesi babası Osman Çavuşoğlu tarafından sevinç gözyaşlarıyla karşılandı.
Ruhani Hükümetine 'Laiklik' Uyarısı
İran Yargı Gücü Başkanı Ayetullah Amuli Laricani, laik ideolojiye sahip kişilerin, ülke yönetiminde önemli görevlere getirilmemesi, gerektiğini söyledi.
Yiğit Bulut'un Üst Düzey Yeni Görevi
Başbakan Başdanışmanı olan Yiğit Bulut, yeni bir kararname ile Cumhurbaşkanlığı ekonomiden sorumlu, Başdanışmanlığı'na atandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İlk Söyleşisi
Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı seçildikten sonra, ilk söyleşisini verdi. Erdoğan iç ve dış siyasetin gündemindeki konuları ve nasıl bir Cumhurbaşkanı olacağını anlattı.

Yazarlar
Mahmut Toptaş
Köşkte Adalet Zinciri
Mehmet Ali Tekin
Mardin Şehidlerimiz: Ahmet Hattaboğlu ve Cemal Havuzoğlu
Recep Öğütçü
Nedir Bu Düşmanlık
Alıntılar
Selehaddin E Çakırgil
İnqılabçıların da Basîreti Bağlanabilir..
Senai Demirci
Namazı ''satan'' Alışveriş Merkezleri
Haşmet Babaoğlu
Kemal Anadol ve geçmişi!
Selehattin Duman
İşin kolayına kaçacaksan bir Atatürk hikâyesi bul..

sitede
internet'te