Anamenü
  Konya
  İlçeler
  Firmalarımız
  Röportaj
  Eğitim
  Kültür Sanat
  Güncel
  Politika
  Ekonomi
  Dünya
  Tarih ve İnsan
  Gezi
  Spor
  Duyurular
  Okur Köşesi
  Künye
  İletişim
 News Arama

Gelişmiş Arama
 Anket
Sitemizin tasarımını nasıl buluyorsunuz?
Çok güzel
İdare eder
Kötü olmuş

Sonuçlar
 MB Döviz Kuru
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :

 

İran: Batı Ülkeleri Kabul Etti

İran Atom Enerjisi Kurumu Başkanı Ali Ekber Salihi, "5+1 ülkeleri"nin yaptırımların tamamen kaldırılmasını, kabul ettiğini'' bildirdi.

İşte İstanbul'un Hayat Kalitesi En Yüksek ve En Düşük İlçeleri
İstanbul'da yaşam kalitesi en yüksek olan ilçeler ve hayat kalitesi en düşük ilçeler ile ilgili yapılan araştırmanın sonuçları açıklandı.
Türkiye’ye Haçlı Ruhuyla Saldırıyorlar
İHH tarafından Diyarbakır’da düzenlenen ‘Ortadoğu’da Kürtler ve Barış’ konulu sempozyum sonrası Akit’in sorularını cevaplayan Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Sekreteri Prof Dr. Ali Muhyiddin el Karadaği, “Soykırımcılıktan sicili bozuk olan Batı, Türkiye’ye Haçlı ruhuyla saldırıyor. Osmanlı, ...
Haydar Baş'tan Şok M. Kemal İddiası
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof.Dr. Haydar Baş, Atatürk ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.
Konya Şeker 18 Milyon Fidan Dikti
Konya Şeker'in pancar tarlalarındaki su kuyularının etrafına dikilen fidanlarla başlayan ağaçlandırma çalışmalarında dikilen fidan sayısı, bugün 18.3 milyona ulaştı
Konya Deniz İşletmeleri Kuruluyor
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Beyşehir ilçesinde, “Konya Deniz İşletmelerini” kuracaklarını ve Beyşehir Gölünde toplu ulaşımın sağlanacağını söyledi.
Antalya Tünelle Konya'ya Bağlanacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı, Ak Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, 'Antalya, tünelle Konya'ya bağlanacak' dedi, tünel hakkında bilgi verdi.
Selçuklu Şivlilik ve Fener Alayı Geleneğini Yaşatıyor
Selçuklu Belediyesi, üç ayların başlamasıyla birlikte oluşan manevi atmosferin içinde yer alan çocukların, şivlilik ve fener alayı kutlama sevincine, ortak olacak. Selçuklu Belediyesi hizmet binası önünde 20 Nisan Pazartesi günü, saat 20.00’de şivlilik ve fener alayı etkinliği gerçekleştirdi.
İstiklal Mahkemelerinin 95 Yıllık Esrar Perdesi Bir Bir Aralanıyor
Çoğu kez kendi kuruluş yasalarına aykırı tutum ve davranışlar içine giren mahkemeler, temel yasada idamlarda TBMM onayı aranırken, birçok olayda “hadisenin vehameti ve aciliyeti” gerekçesiyle, bu şartı askıya aldı. Meclis onayı olmadan idam kararları verildi.
Kılıçdaroğlu Seçim Vaatlerini açıkladı!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ATO Kongre Merkezi'nde, seçim bildirgesini açıkladı. Yoksulluğu 4 yılda bitireceğini iddia etti
Diyarbakır'da Yüzbinler Peygamber'e Sevgi Mitinginde Buluştu
Diyarbakır'da bu sene sekizincisi yüzbinlerin katılımıyla, Newroz Miting alanında gerçekleşen, Diyarbakır Kutlu Doğum etkinliği başladı.
Hakan Fidan Hakkında Çarpıcı İddia
Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar, 'Kripto' adını verdiği yeni kitabında, MİT Müsteşarı Fidan'la ilgili çok çarpıcı bir iddiada bulundu.
Tarihi Harem Otogarı Taşınıyor
1970’ten beri İstanbul’a gelen herkesin, en az bir kez yolunun düştüğü Harem Otogarı, artık Ataşehir’de yeni modern yerinde, hizmet verecek.
Saldırıda 3. Kişi Şüphesi
Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edildiği saldırıda kullanılan silahın, olaydan önce adliyeye sokulduğu, ihtimali araştırılıyor.

Yazarlar
Mahmut Toptaş
O’na Ne Kadar Uymaya Çalışıyoruz?
Mehmet Ali Tekin
Şehid Hamit Fendoğlu
Recep Öğütçü
Bir Lider Çıktı
Alıntılar
Selehaddin E Çakırgil
İnqılabçıların da Basîreti Bağlanabilir..
Senai Demirci
Namazı ''satan'' Alışveriş Merkezleri
Haşmet Babaoğlu
Kemal Anadol ve geçmişi!
Selehattin Duman
İşin kolayına kaçacaksan bir Atatürk hikâyesi bul..

sitede
internet'te